Jaro se blíží. Stoupá nejen teplota, ale i penis exhibicionisty ve zlínském parku

S příchodem teplého jarního počasí se každoročně objeví na veřejnosti jedinci, kteří se chtějí pochlubit tím, co jim zůstalo po dlouhé zimě v kalhotách. Vcelku pochopitelně se takové jednání nesetkává s přílišným pochopením dotčených spoluobčanů.

„Půlhodinu po poledni ve čtvrtek 7. března 2019 se na hlídku Městské policie Zlín obrátila kolemjdoucí žena. Uvedla, že v parku Komenského v samém centru Zlína se pohybuje muž, který před ní zcela odhalil své intimní partie. Strážnice získaly od oznamovatelky popis podezřelého a o incidentu ihned vyrozuměli stálé operační centrum MP Zlín. K parku tak ihned zamířila nejbližší hlídka a operátor monitorovacího systému současně prověřil zorná pole nejbližších kamer. Během několika málo chvil nalezl muže odpovídajícího získanému popisu, který seděl na lavičce, kde se dokonce po chvíli znovu obnažoval,“ popsal mluvčí Městské policie Zlín Pavel Janík.

Strážníci jej ale zastihli již při odchodu a zjistili, že se jedná o 31letého muže. „Ten své jednání nezapíral a tvrdil, že šlo údajně o internetovou sázku. Pomineme-li věrohodnost takového tvrzení, jisté je, že odhalené přirození se obvykle ve veřejném parku před náhodnými kolemjdoucími nevystavuje. Dotyčný se tak dopustil protiprávního jednání, jehož konečná kvalifikace bude známa po provedeném šetření,“ dodal.

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *