Pět policejních aut a vrtulník. Co se přihodilo v sobotu na Podhoří? Policejní akce to nebyla. Zřejmě šlo o popáleniny

„Neví někdo co se stalo dnes na Podhoří? Vrtulník, policajti, záchranka,“ ptal se v naší skupině na Facebooku Dominik Vítek. Na dotaz co se stalo od Robbieho Glasse odpověděl: „Nevím, vedle našeho baráku na louce přistával vrtulník, myslím že policejní a pět policejních aut a 2x záchranka,“ odpověděl Dominik Vítek.

Ivana Lakomá připojila foto (viz. obrázek), ale s tím, že nezná podrobnosti.
Anežka Annyz Šabršulová odpověděla: „Údajně nějaká mladá rodina možné nějaké násilí,“ zaspekulovala. „No nazdar, i to stačí, když tam byl i vrtulník… tak snad to nakonec zvládli a toho zoufalce zpacifikovali… Když mě před lety na sídlišti přepadl maskovaný chlápek, přijeli městští i ti druzí i se psy, a nenašli jej…. Proto mě to zajímá, jestli se zlepšili,“ napsala v diskuzi Eva Kolaříková. „Bydlím primo u trojúhelníku, slyšela jsem hluk vrtulníku, ale nešla jsem se podívat, prostě mě to nenapadlo.. tak by mě zajímalo, co se stalo,“ zajímá se Kateřina Terčová.

Policie ani hasiči zprávu k události v sobotu nevydali. Celou diskuzi můžete sledovat na našich stránkách zlinem.cz. Případné postřehy, fotografie můžete vložit přímo na Facebook nebo do komentářů pod článkem.

Aktualizace: „Nemám informace o žádném zásahu na Podhoří, je ale možné, že vrtulník přistával na žádost jiných složek IZS,“ uvedla pro zlinem.cz mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková.

Aktualizace 2: Jak se podařilo Zlínskému Deníku zjistit, na místě zasahovala Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje. Informaci potvrdila mluvčí Michaela Bothová. Podle všeho šlo o zásah u popáleného člověka.

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *