Mládí versus stáří. Kdo je tady nevychovaný? Je to o lidech, zaznělo i na zlinem.cz

Nečekaně „košatá“ diskuze se rozbouřila na našem Facebookovém profilu (zlinem.cz) na téma chování seniorů. Vše začalo příspěvkem Lucie Tiché Křížkové. „Původně jsem to tu nechtěla dát, je advent, předvánoční čas… ale víte co, učili nás úctě ke starším atd.,. ale ať se teda i ti důchodci chovají k druhým slušně, když to vyžadujete vůči vám… a ne, když vám někdo odpoví, tak ho pošlete do prdele… tam si najděte cestu…,“ rozezlila se v úvodu Křížková.

Reakce a zkušenosti ze života na sebe nenechaly překvapivě dlouho čekat. „Souhlasím včera mě na přechodu malém přejel důchodce, byla jsem uprostřed přechodu, takže jsem tam nevlítla nečekaně. A paní spolujezdkyně na mě neváhala zavřeštět dost nevhodně, co tam dělám. Měla jsem 100 chuti je vytáhnout a zfackovat,“ popsala vlastní zkušenost například Gabriela Pešková.

O svůj zážitek se podělila s ostatními i Gabriela Hoop. „Na Hvozdné máme taky pár čupr babek… odklízela jsem sníh… půlku cesty k nám na pozemek, půlku cesty k nim… vylezla a „ty kurvo jedna mafiánská, co to ke mně hážeš, házej si to k sobé“ „Dobrý den, paní XY, odklízím i Vaši polovinu, abyste nespadla, až půjdete ráno do kostela“ …na to jsem už jen obdržela „choď do piči“… Tak určitě se ráno vyzpovídala a vše je zase ok,“ napsala.

Nic ale není černobílé. „Jsem důchodce, ale nedělila bych lidi na důchodce a ty druhé. Myslím si, že je to vždy o lidech a nezáleží na tom jestli je člověk mladý nebo starý. Kolikrát když v této skupině čtu příspěvky, tak nechápu kolik zloby, zášti, nesváru a nevraživosti je mezi lidmi,“ kontrovala v diskuzi na zlinem.cz Jana Ševčíková. Celou bohatou diskuzi, do níž se samozřejmě můžete zapojit, sledujte a čtěte v naší facebookové skupině Co mě štve ve Zlíně (zlinem.cz).

Please follow and like us:
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *